O projekcie JOBBING

Akademickie Targi Pracy JOBBING to realizowany od 2007 roku międzyuczelniany event środowiska warszawskich biur karier. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie ABK. Celem projektu jest promowanie wśród studentów i absolwentów aktywnych postaw na rynku pracy oraz promocja akademickich biur karier. JOBBING to targi z misją efektywnego kontaktu kandydatów z przyszłym pracodawcą, dlatego dbamy o kameralną atmosferę, możliwość indywidualnej rozmowy i promujemy wśród pracodawców biorących udział w targach większe zaangażowanie i wartość realnego kontaktu z kandydatem.

 

Impreza przyciąga corocznie wielu studentów i absolwentów warszawskich uczelni. Daje odwiedzającym orientację w ofertach pracy, praktyk i staży, sposobność do nawiązania zawodowych kontaktów, a także dodatkowe możliwości w postaci konsultacji z doradcami zawodowymi, coachami kariery czy ekspertami wspierających młodych przedsiębiorców. Co roku imprezie towarzyszą także warsztaty branżowe a także poświęcone rozwojowi osobistemu.

W Raporcie Rzecznika Praw Absolwenta dotyczącym Akademickich Biur Karier projekt JOBBING został wyróżniony wśród organizowanych targów pracy dla studentów i absolwentów.

Zapraszamy odwiedzających do tematycznych STREF OBJĘTYCH ZAPISAMI:

DORADZTWO I REKRUTACJA - indywidualne rozmowy z doradcą kariery i rekruterem
CAREERDATE - rozmowy rekrutacyjne przy kawie w gronie kilku innych kandydatów
WARSZTATY/PREZENTACJE/GRY - specjalistyczna wiedza w interaktywnym wydaniu

 

Wszystkich zapraszamy także do tradycyjnej Strefy PRACA >PRAKTYKI >STAŻE z udziałem pracodawców i organizacji, a także do Strefy WIZERUNKU, w której uczestnicy uzyskają poradę wizażysty, specjalisty od personal brandingu oraz wykonają bezpłatnie ZDJĘCIE PROFILOWE.

 


Dodatkowe informacje